Sphere card

Victorinox

Stali sme sa  oficiálnym predajcom švajčiarskych nožov Victorinox.
 

125 ročná história značky Victorinox je charakterizovaná vytrvalosťou a kontinuálnym rastom.

V roku 1884, nožiar a podnikateľ Karl Elsener otvoril nožiarstvo v centrálnej časti Švajčiarska, v mestečku Ibach-Schwyz. V priebehu 125tich rokov dorástol tento podnik do globálnych rozmerov.

Victorinox bol založený v čase, ked Švajčiarsko ešte nepatrilo medzi najbohatšie štáty Európy. Okolo roku 1880 bolo vela Švajčiarov nezamestnaných a nemali inú možnosť, ako emigrovať. Napriek týmto nevýhodným ekonomickým podmienkam, prevzal Karl Elsner iniciatívu a položil základy jednej z najznámejšich spoločností na svete.

Pioniersky duch Karla Elsnera, jeho poctivosť a hlboké korene v regióne sprevádzajú históriu Victorinoxu za posledných 125 rokov. Kontinuita je taktiež charakteristickou črtou tejto spoločnosti: od založenia v roku 1884, ostal Victorinox rodinou firmou. Rodina Elsnerových, stále vlastí 10 percentný podiel. Tento model zabezpečuje budúcnosť spoločnosti a stabilné pracovné miesta.

Náš cieľ

Našou snahou je poskytovať ľuďom funkčné, rozumne spoplatnené a vysokokvalitné produkty, ktoré dávajú životu hlbší zmysel a robia našu prácu zábavnejšou a uspokojivejšou.

Systém kvality

Od roku 1884, je najvyššou prioritou spoločnosti Victorinox kvalita a funkčnosť produktov, preto je u nás zavedený manažment kontroly.

Kontrola vstupov

Všetky vstupné materiály musia spĺňať naše prísne kritériá.

Kontrola ocele

Vďaka laboratórnym testom, zaručujeme, že len prvotriedna oceľ sa dostane do výrobného procesu.

Kontrola procesu

Procesní manažéri sa musia uistiť, že boli použité správne materiály a technologické postupy. Káždý zamestnanec je zodpovedný za kontrolu kvality výrobku.

Finálna kontrola

Vďaka vysokým štandardom funkčnosti, dizajnu, kvality a vyhotoveniu, sa Victorinox zaväzuje udržat si tento štandard a pretrvať ako jednotka na globálnom trhu.

Victorinox 1.3763 Ranger vreckový nôž

Victorinox

Written by deura piatok, 26. júl 2013, 00:00
Stali sme sa oficiálnym predajcom švajčiarskych nožov Victorinox. 125 ročná história značky Victorinox je charakterizovaná vytrvalosťou a kontinuálnym rastom. V roku 1884, nožiar a podnikateľ Karl Elsener otvoril nožiarstvo v centrálnej časti Švajči

...Čítať viac

Pinguin Outdoor

Written by deura utorok, 18. jún 2013, 15:26
12.6.2013 sme sa stali autorizovaným predajcom značky Pinguin. Firma Pinguin patří mezi nejstarší české výrobce outdoorového a campingového vybavení, její historie sahá do roku 1989, kdy se na českém trhu objevují první výrobky s touto značkou. Na s

...Čítať viac

Novinky

Written by Super User štvrtok, 06. jún 2013, 14:05
Tu Vás budeme informovať o novinkách ktoré pripravujeme. Stali sme sa partnermi vernostného programu Sphere Card. Kartu Sphere card môžete využívať, nech už bývate kdekoľvek. Vďaka veľkému počtu parterov je vyvážene pokrytá celá Slovenská i Česká re

...Čítať viac

Husky

Written by deura utorok, 18. jún 2013, 15:33
18.6.2013 sme sa stali autorizovaným predajcom Husky outdoor príslušenstva Spoločnosť HUSKY bola založená v roku 1997 s cieľom vyrábať a dodávať na trh kempingové vybavenie, turistické batohy a športové oblečenie. Od začiatku sme kládli dôraz na ori

...Čítať viac

Copyright © 2019 Deura. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.