Sphere card

BC Battery Bravo 900
Výrobca: BC Battery
€ 79,95
€ 63,95
48h.gif
Popis produktu

BC Bravo 900 je kompletný produkt pre údržbu akumulátorov pre mopedy a motocykle, vybavený LCD displejom, digitálnym voltmetrom a duálnou funkciou nabíjačky a testeru akumulátora a systému dobíjania motocykla.


BC Bravo 900 je ideálna pre obnovu, dobitie, desulfatáciu, údržbu a analýzu všetkých 12V akumulátorov. Zariadenie môže byť vždy pripojené k akumulátoru po neurčitú dobu, hlavne ak sa vozidlo nepoužíva.


BC Bravo 900 nabíja maximálnym prúdom 0.9 ampéru, vďaka plne automatickému 8-cyklovému algoritmu nabíjania obnoví aj hlboko vybité akumulátory (od 1.5 voltu). Pomocou zariadenia je možné dobiť, desulfátovať a udržiavať všetky typy 6/12V akumulátorov s kapacitou od 1.2 do 45 Ah (údržba až pre 100Ah akumulátory).

Automatická testovacia procedúra, sprevádzaná krok za krokom podľa inštrukcií na LCD displeji, zahŕňa analýzu aktuálneho stavu dobitia batérie, test dobíjania počas naštartovaného motoru vozidla a test systému dobíjania (alternátor/regulátor).

BC Bravo 900 nevytvára iskry, je chránená proti skratu, prepólovaniu, prebitiu a prehriatiu.
Balenie obsahuje vodotesný kábel s očkami (kód STD2V), ktorý môže byť ponechaný inštalovaný na vozidle a akumulátorový kábel s izolovanými kliešťami (kód 30AMPPZ). Univerzálny adaptér 12/18 mm (kód ACC612V) pre dobitie batérie z cigaretového zapalovača je možné dokúpiť .

 

Vstupné napätie 220÷240 V, 50÷60 Hz
Nabíjacie napätie 13.8 V / 14.4 V
Nabíjací prúd 0.9 A max
Nabíjací algoritmus 8 automatických cyklov (Inicializácia, Obnova, počiatočné dobíjanie,
plné dobíjanie, desulfatácia,
Analýza, Údržba a ekvalizácia)
Typy akumulátorov 12 V kyselinové
(Klasické, Gelové, MF, VRLA, AGM, Ca/ca, atď.)
Kapacita akumulátorov Od 1.2 Ah do 45 Ah (Nabíjanie),
až do 100 Ah (údržba)
Teplotný rozsah od -20° to +50°C
IP trieda Ochrana voči kvapkám vody
IP44. Vhodná pre vonkajšie použitie

 

 

 

BC BRAVO 900 je digitálna nabíjačka akumulátorov vybavená najnovším mikroprocesorom, ktorý monitoruje všetky parametre akumulátora v reálnom čase a zahajuje nový viacstupňový nabíjací algoritmus:

1. Inicializácia: zariadenie skontroluje funkčnosť všetkých článkov akumulátora pre overenie vhodnosti akumulátora pre obnovu alebo dobitie.
2. Obnova: ak je akumulátor hlboko vybitý (napätie akumulátora od 1.5 V) zariadenie sa ho pokúsi obnoviť a zvýšiťhodnotu napätia.
3. Počiatočné dobíjanie: ak je akumulátor v stave značného vybitia, zariadenie poskytne malý pulzný prúd pre obnovenie a prebratie akumulátora z tejto kritickej fázy.
4. Plné dobíjanie: zariadenie dobíja akumulátor plným prúdom, obnoví sa tak 85-90% kapacity akumulátora.
5. Desulfatácia: zariadenie vykoná "kontrolované prebíjanie" pre obnovu zostávajúcich 10-15% kapacity akumulátora,prostredníctvom desulfatácie olovených článkov akumulátora (pri nízkej a strednej sulfatácii).
6. Analýza akumulátora - konečný test: zariadenie ukončí dobíjanie na krátku dobu pre zistenie, či je akumulátor schopný udržať si kapacitu dobitú počas predchádzajúcich cyklov. Tento test je periodicky opakovaný počas cyklu Údržby.
7. Údržba: zariadenie udržuje akumulátor v najlepšej kondícii po veľmi dlhú dobu (až niekoľko mesiacov) počas ktorej sa vozidlo nepoužíva.
8. Ekvalizácia: každých 30 dní počas dlhodobej údržby, zariadenie vykoná ekvalizačné nabíjanie za účelom vyrovnania olovených článkov, aby sa zabránilo vrstveniu elektrolytu vo vnútri článkov.

Balenie obsahuje
- Nabíjačku akumulátorov s 2m dlhým prívodným káblom
- STD2V vodeodolný kábel s očkami pre inštaláciu priamo na akumulátor
- 30AMPPZ kábel s krokodílovými svorkami
- Užívateľský manuál

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.
Copyright © 2019 Deura. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.